اپل به دنبال توسعه هدفون های بی سیم است – دیجیاتو – دانشگاه آزاد اسلامی

مینگ چی -کو، تحلیلگر شناخته شده KGI در گزارشی مدعی جدید مدعی شده که اپل در حال توسعه هدفون های رو گوشی بی سیم است که احتمالا در سال جاری معرفی خواهند شد

بر اساس این گزارش اپل از قطعات ویژه ای برای بهینه سازی کیفیت صدا استفاده خواهد کرد که به افزایش قیمت نهایی منجر می شود. این تحلیلگر عقیده دارد که معرفی هدفون های مذکور در سال جاری میلادی ناممکن نیست.

مینگ چی -کو، تحلیلگر شناخته شده KGI در گزارشی مدعی جدید مدعی شده که اپل در حال توسعه هدفون های رو گوشی بی سیم است که احتمالا در سال جاری معرفی خواهند شد.

علاوه بر مینگ چی-کو نشریه «بلومبرگ» نیز در گزارشی از توسعه نسل بعدی ایرپاد خبر داده بود که از قابلیت هایی مانند چیپ وایرلس بهبودیافته و امکان فعال سازی فرمان های صوتی با گفتن عبارت «Hey Siri» بهره خواهند برد.

این کارشناس شناخته شده که در افشای اطلاعات محصولات اپل سابقه درخشانی دارد، مدعی شده که این هدفون های بی سیم طراحی خاصی داشته و در عین حال به نمونه های که این کمپانی از طریق زیر مجموعه Beats تولید می کند، شباهت هایی دارند.

منظور چی -کو از طراحی خاص مشخص نیست چرا که هدفون های رو گوشی در دو دسته با رویه باز و بسته قرا می گیرند و جدای از مواد به کار رفته و جنبه های زیبایی شناسی جزئی، از دو گوشی متصل به هم تشکیل شده اند.هدفون اپلیکی از دلایل سرمایه گذاری اپل در این زمینه موفقیت هایی است که این کمپانی از طریق عرضه مستقیم ایرپادهای بی سیم و بدون استفاده از برند Beats به دست آورده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *