انتشار نخستین رندرها از موبایل هوشمند هواوی P20 Lite – دیجیاتو – دانشگاه آزاد اسلامی

مدتی پیش بود که کمپانی هواوی به صورت رسمی اعلام کرد در تاریخ 27 مارس باید منتظر رویدادی برای معرفی خانواده پرچمداران بعدی اش باشیم که در سه مدل P20 Plus ،P20 و P20 Lite به دست مشتریان خواهد رسید
یکی از افشاکران خوشنام صنعت تکنولوژی که معمولاً خبرها و تصاویر موثقی منتشر می کند اخیراً به سراغ هواوی P20 Lite رفته و رندرهایی براساس اطلاعات افشایی تولید کرده که ما را با ظاهر کلی دستگاه آشنا می کنند. درست مثل تصاویر پیشین، بریدگی بالای نمایشگر، P20 را به اسنشال فون یا آیفون X شبیه کرده هرچند که سخت افزار دوربین داخل این بریدگی قطعاً مانند دوربین TrueDepth اپل پیشرفته نیست.

هواوی از مدت ها پیش خبر از توسعه تکنولوژی مشابهی به Face ID اپل داده و انتظارات را کمی نسبت به پرچمداران تازه خود بالا برده است. اگرچه هنوز توانایی های تکنولوژی تشخیص چهره هواوی دقیقاً مشخص نیست، مدل Lite احتمالاً از برخی ویژگی های آن بهره مند خواهد بود؛ به عنوان مثال قابلیت تشخیص چهره دو بعدی، شبیه به آن چیزی که وان پلاس یا سامسونگ در موبایل های فعلی خود ارائه می دهند، به هیچ وجه دور از ذهن نیست.

نکته ای که در نخستین رندرهای انتشاریافته از مدل پروتوتایپ یا آزمایشی هواوی P20 خودنمایی می کرد، بریدگی بالای نمایشگر بود که شباهت زیادی به طراحی پنل جلویی آیفون X داشت؛ از سوی دیگر چیدمان عمودی دوربین اصلی دوگانه هم طراحی تازه ترین آیفون اهالی کوپرتینو را یادآور می شد.

مدتی پیش بود که کمپانی هواوی به صورت رسمی اعلام کرد در تاریخ 27 مارس باید منتظر رویدادی برای معرفی خانواده پرچمداران بعدی اش باشیم که در سه مدل P20 Plus ،P20 و P20 Lite به دست مشتریان خواهد رسید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *