پایان ممنوع‌التصویری مجری سرشناس + تحریف در «گپ موشکی» عراقچی – دانشگاه آزاد اسلامی

کافه سینما: علی درستکار مجری تلویزیون درباره اجرای دوباره برنامه «این شبها» بیان کرد که دوباره آن را در شبکه یک سیما و همزمان با ایام اربعین روی آنتن می‌برد
درستکار در پاسخ به پرسشی درباره اینکه چرا کارشناسان این برنامه که به عنوان یکی از معدود برنامه های معارفی و مناسبتی خوب تلویزیون شناخته می شود گاهی به تکرار می رسند، بیان کرد: اگر شما کارشناس جدید می شناسید که شرایط حضور در رسانه ای مثل تلویزیون را داشته باشد، معرفی کنید. ما تا آنجایی که می دانم تعصبی نداریم جز محدودیت هایی که به صورت متعارف در رادیو و تلویزیون کشور بوده است و تعصب متفاوتی در گروه معارف سیما وجود ندارد.

کافه سینما: علی درستکار مجری تلویزیون درباره اجرای دوباره برنامه «این شبها» بیان کرد که دوباره آن را در شبکه یک سیما و همزمان با ایام اربعین روی آنتن می‌برد.
درستکار در پایان اظهار کرد: گاهی بعضی از کارشناسان ادبیات یا چهره متناسب برای تلویزیون ندارند و یا ممکن است سخنران خوبی باشند اما پاسخ دهنده خوبی برای پرسش هایی که مطرح می شود، نباشند. ممکن است بعضی از کارشناسان هم باشند که خودشان به تلویزیون نمی آیند و یا از حضور در برنامه زنده امتناع می کنند، بنابراین دلایل مختلفی می تواند وجود داشته باشد.

او ادامه داد: این برنامه از هفته دیگر آغاز می شود و چند شب در هفته به مناسبت ایام پایانی ماه صفر روی آنتن می رود.

علی درستکار مجری تلویزیون در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها گفت: روز گذشته از طرف حجت الاسلام حسن رحیم زاده مدیر گروه معارف شبکه یک سیما به من اعلام شد که ممنوع التصویری من رفع شده است و می توانم برنامه «این شبها» را دوباره روی آنتن ببرم.

——————-
کانال تلگرامی ایرنا نوشت: اخیرا مطلبی را تحت عنوان «گپ موشکی» در رسانه ها و به نقل از عراقچی منتشر می کنند که کذب محض است
ماجرا از این قرار است که چهار شنبه مورخ 3 آبان ماه، اعضایی محدود از بسیج دانشگاه تهران جهت پرسش و پاسخ دانشجویی جلسه ای با جناب عراقچی داشته اند.

کانال تلگرامی ایرنا نوشت: اخیرا مطلبی را تحت عنوان «گپ موشکی» در رسانه ها و به نقل از عراقچی منتشر می کنند که کذب محض است.
دوستانم را به رعایت #تقوای_رسانه ای دعوت می کنم .

به عنوان عضو شورای سیاسی بسیج دانشگاه تهران و فرد حاضر در جلسه می گویم، جملاتی که تحت عنوان #گپ_موشکی مطرح می شود کذب محض است و جملات جناب عراقچی تحریف شده است.

جناب عراقچی به دوستان گفتند که مذاکره ی موشکی در کار نخواهد بود. در پی این گفته ی جناب عراقچی یکی از برادران سوال کرد پس گفت و گو به چه معناست. عراقچی در پاسخ گفت، ما مذاکره نخواهیم داشت و مذاکره به این معناست که چیزی بدهی و چیزی به دست آوری اما گفت و گو مسئله ی طبیعی است. گفت و گو یعنی برای سفیری و یا کشوری سوالی پیش می آید و ماهم پاسخ می دهیم و موضعمان را می گوییم. این مذاکره نیست و ما مذاکره مجدد نخواهیم کرد.

تحریف در «گپ موشکی» عراقچی 

 
حال عده ای بدون اینکه در جلسه حاضر باشند و اطلاعی داشته باشند، جملات کذب و غلطی را از جناب عراقچی نقل کرده اند که مورد سوء استفاده ضد انقلاب هم قرار گرفته است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *