نوت بوک باریک Acer Swift 5 با وزن کمتر از یک کیلوگرم معرفی شد – دیجیاتو + حسینی: اول فصل با الان خیلی فرق می‌کند – دانشگاه آزاد اسلامی

کمپانی ایسر امروز از لپ تاپ جدید Swift 5 رونمایی کرد که برای کاربران ساخته شده که حمل پذیری را به پرفورمنس ترجیح می دهند
پردازنده نسل هشتم Intel Core، در نقش قلب تپنده Swift 5 ظاهر می شود و از دیگر مشخصات دستگاه می توان به نمایشگر لمسی IPS با رزولوشن HD و عمر باتری 8 ساعته اشاره کرد. ضمناً تکنولوژی TrueHarmony ایسر نیز در کنار تکنولوژی Dulby Audio Premium دستیابی قیمت تور شیراز به تجربه صوتی بسیار عالی را تضمین می کند.

گذشته از این ها، Swift 5 به همراه ویندوز 10 به دست مشتریان می رسد و با دریافت استاندارد Skype for Business، دستگاهی عالی برای برقراری ارتباطات ویدیویی و استفاده از قابلیت های دستیار صوتی کورتانا به حساب می آید.

لپ تور سیشل نوروز 97 تاپ Swift 5 ایسر قرار است با قیمت پایه 999 دلار و در ماه دسامبر روانه بازار ایالات متحده شود و سپس راه خود را به بازار دیگر نقاط باز خواهد کرد.

کمپانی ایسر امروز از لپ تاپ جدید Swift 5 رونمایی کرد که برای کاربران تعمیرات موبایل ساخته شده که حمل پذیری را به پرفورمنس ترجیح می دهند. Swift 5 به لطف استفاده از قطعات آلیاژ منیزیم و لیتیومی برای بدنه بالایی و زیرین، وزنی کمتر از یک کیلوگرم دارد و این آلیاژ سبب می شود تا استحکام دستگاه نیز افزایش یابد.

——————-
خبرگزاری تسنیم: سید محسن حسینی درباره جدایی‌اش از سپیدرود رشت، اظهار داشت: شرایط اول فصل با الان خیلی فرق می‌کند
بازیکن پیشین تیم سپیدرود رشت تور ارزان گوانجو در پاسخ به این سوال که آیا از نظرمحمدی دلخوری داشته که از این تیم جدا شده، گفت: جدایی‌ام از سپیدرود یک تعامل دو طرفه بود. برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنم. این‌طور نیست که ما نمک بخوریم و نمکدان بشکنیم. در این سه ماه خاطرات خیلی خوبی در رشت داشتم. الان هم مسیرم به سمت تبریز است، اما تا قرارداد بسته نشود، نمی‌توانم اسمی از تیمی بیاورم. فقط می‌گویم مقصدم تبریز است.

وی افزود: در همین حد کفایت تور لحظه آخری خارجی می‌کند که بگویم شرایط در سپیدرود برای من مهیا نبود. 9 سال در شهر تبریز بودم. امکانات و زیرساخت‌های شهر تبریز نسبت به رشت خیلی تفاوت داشت. سه ماه نیست که از گسترش فولاد جدا شدم، اما دلم برای آنها تنگ شده بود. باشگاه گسترش فولاد و شهر تبریز امکانات زیادی دارد و حداقلش این است که شما در آنجا دغدغه زمین تمرین ندارید. چمن مصنوعی که ورزشگاه عضدی داشت، کیفیت لازم را از ما می‌گرفت و گریبان‌گیر تور مشهد هوایی سپیدرود و بقیه تیم‌ها می‌شد. برای من در آنجا شرایط خوب نبود.

خبرگزاری تسنیم: سید محسن حسینی درباره جدایی‌اش از سپیدرود رشت، اظهار داشت: شرایط اول فصل با الان خیلی فرق می‌کند. با توجه به شناخت و رفاقتی که با علی نظرمحمدی داشتم، تصمیم گرفتم فصل را در آنجا شروع کنم. رشت هواداران و مردم خیلی خوب و دلسوزی دارد. من ابتدای فصل به سپیدرود رفتم، اما شرایط تیمی و فنی به صورتی که فکر می‌کردم قیمت تور قبرس نبود. برای رفتن به آنجا «دو، دو تا چهار تا» کرده بودم، اما شرایط آن طور پیش نرفت که انتظارش را داشتم. در سپیدرود آن محسن حسینی مورد انتظار نظرمحمدی برآورده نشد و تصمیم گرفتیم از یکدیگر جدا شویم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *