تمهیدات ترافیکی پلیس برای نماز عید قربان + جمع‌بندی روز: چهارشنبه، ۰۸ شهریور ۱۳۹۶ – دیجیاتو – دانشگاه آزاد اسلامی

خبرگزاری ایسنا: جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی ویژه نماز عید قربان را در مصلی تهران تشریح کرد
وی با بیان اینکه برای برگزاری این مراسم محدودیت و ممنوعیت ترافیکی اعمال نشده، گفت: اما ممنوعیت توقف در طول خیابان قنبرزاده، بزرگراه رسالت و طول خیابان شهیدبهشتی وجود داشته و چنانچه خودرویی در ساعات اقامه نماز عید سعید قربان در این معابر توقف کرده باشد، تور کرمان هوایی ماموران پلیس نسبت به جابه‌جایی آن اقدام خواهند کرد.

سرهنگ حسن عابدی در گفت‌وگویی، درباره تمهیدات پلیس برای مراسم عید سعید قربان اظهار کرد: از ساعت 24 روز پنجشنبه همکاران من در اطراف مصلی امام خمینی مستقر شده و از ساعت 5:30 صبح جمعه عملیات پاکسازی معابر اطراف مصلی تهران در دستور کار قرار می‌گیرد.

خبرگزاری ایسنا: جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی ویژه قیمت بلیط هوایی نماز عید قربان را در مصلی تهران تشریح کرد.
جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه پارکینگ‌های مجموعه مصلی برای پارک خودروهای نمازگزاران پیش‌بینی شده است گفت: درخواست ما از نمازگزاران این است که حتما خودروهای خود را در پارکینگ پارک کرده و تا حد امکان از مترو و اتوبوس برای حضور در مصلی استفاده کنند.

به گفته عابدی، ممکن است در صورت حجم ترافیک محدودیت‌های مقطعی تور سامویی نوروز 97 توقف در اطراف مصلی تهران اعمال شود.

جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره خودروهایی که ممکن است توسط مأموران پلیس راهور منتقل شوند گفت: مالکان این خودروها می‌توانند از طریق تماس با سامانه 110 و اعلام شماره پلاک از محل خودروی خود مطلع شوند.

——————-

روزی نیست که در دنیای دانش و تکنولوژی اتفاق تازه ای قیمت تور ایتالیا رخ ندهد و ما نیز در دیجیاتو همواره در تلاش و تکاپو هستیم تا تمامی جزئیات این دست از رویدادها را به سمع و نظر شما برسانیم
روزی نیست که در دنیای دانش و تکنولوژی اتفاق تازه ای رخ ندهد و ما نیز در دیجیاتو همواره در تلاش و تکاپو هستیم تا تمامی جزئیات این دست از رویدادها را به سمع و نظر شما برسانیم. در طی ۲۴ ساعت گذشته مطالب متعددی در این وبسایت منتشر شده اند که می توانید عنوان مهم ترین آنها تور استرالیا نوروز 97 را در ادامه ی مطلب مطالعه کرده و بسیار سریع تر از همیشه از مهم ترین وقایع عرصه فناوری آگاه شوید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *