انتشار آلبوم موسیقی «هترا» – دانشگاه آزاد اسلامی

خبرگزاری ایلنا: اولین آلبوم رسمی گروه موسیقی «هترا» با عنوان «هترا (شمش)» منتشر شد. همزمان با نشر اثر، می‌توان آن را از طریق سایت‌های «بیپ تونز» و «ریتمو»، بصورت قانونی و آنلاین خریداری کرد
اولین آلبوم رسمی گروه «هترا»، مشتمل بر هشت قطعه به نام‌های «پیدایش»، «سپیده دم»، «درخشش»، «تعادل»، «ساعت سایه‌ها»، «کوهی در غرب»، «جهان زیرین» و «بازگشت»، ساخته و پرداخته شده است.

انتشار آلبوم موسیقی «هترا»

این آلبوم روایت کننده یک روز کامل خدای خورشید (شمش) است؛ به هنگام سپیده دم، شَمَش خدای خورشید سوار بر ارابه زرینش از دروازه آسمان بر کوهی در شرق پدیدار می‌شود. او پرتو درخشان خود را بر همه موجودات زمین می‌افکند و تاریکی و بدی را می‌زداید. او‌‌ همان نیرویی در نور است که راستی را آشکار می‌سازد. به همین دلیل او در میان خدایان و انسان‌ها به عنوان نگهبان عدالت و برابری شناخته می‌شود. شمش سفر خود را در آسمان پی می‌گیرد و هنگامی که از میانه آسمان گذر می‌کند، سایه‌ها روی زمین بلند‌تر می‌شوند و تاریکی هر لحظه نمایان‌تر می‌گردد تا هنگام غروب که او وارد دروازه غربی آسمان می‌شود و زمین را ترک می‌کند.

این دروازه توسط موجودات دهشتناکی که نیمی انسان و نیمی کژدم هستند، پاسداری می‌شود. آن‌ها وظیفه دارند تا دروازه را برای شمش بگشایند و پس از عبور او ببندند و به مسافران درباره خطرات نهان پشت این دروازه، هشدار دهند. در پس این دروازه جهان زیرین یا سرزمین بی‌بازگشت قرار گرفته است. جهان زیرین تاریک، پر از گرد و خاک و نامطبوع است. همه مردگان در آنجا سرگردانند و به دنبال آب می‌گردند، اما تنها چیزی که برای خوردن می‌یابند خاک است. شمش به جهان زیرین می‌رود تا سرنوشت مردگان را تعیین کند. سپس دوباره هنگام سپیده دم، او به زمین بر می‌گردد تا بلندی‌ها را روشن سازد. شمش هر روز و هر شب این سفر بی‌پایان را ادامه می‌دهد.

خبرگزاری ایلنا: اولین آلبوم رسمی گروه موسیقی «هترا» با عنوان «هترا (شمش)» منتشر شد. همزمان با نشر اثر، می‌توان آن را از طریق سایت‌های «بیپ تونز» و «ریتمو»، بصورت قانونی و آنلاین خریداری کرد.
علاقمندان می‌توانند نسخه اصلی آلیوم موسیقی «هترا» را از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه و یا بصورت قانونی و آنلاین از طریق سایت‌های «بیپ تونز beeptunes. com» و «ریتمو ritmo. ir» خریداری و دانلود نمایند.

گروه موسیقی «هترا»، از سال ۱۳۹۳ در کنار هم مشغول به کار و ضبط آلبوم «هترا (شمش)» هستند و صادق کیا (نوازنده تنبور)، امیر رضا خاکباز (نوازنده سازهای کوبه‌ای)، فرشاد پاسدار (نوازنده گیتار الکتریک)، کیان حجازی (نوازنده گیتار بیس)، هومن منصوری (نوازنده کیبورد) و آروین مقصودلو (صدا سازی)، اعضای اجرا کننده این اثر را تشکیل می‌دهند. همچنین تهیه کننده این کار «کیان حجازی» بوده و «نشر و پخش جوان» به مدیریت «نیما جوان»، توزیع آنرا برعهده داشته است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *